DESIGN - TO DOBRE

UWAGA PRODUCENCI MEBLI!

Rusza ogólnopolski projekt Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych, w ramach pilotażu wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Regionalnego „Grant na design”. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której powierzono realizację projektu w ramach konkursu.

Celem projektu jest rozwój polskich firm meblarskich z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy jeszcze nie współpracowali z profesjonalnymi projektantami, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo. W przedsięwzięciu może wziąć udział 10 firm z branży meblarskiej.

W związku z realizacją projektu odbędą się 3 rekrutacyjne spotkania lokalne celem zachęcenia przedsiębiorstw do innowacyjnego rozwoju poprzez design. Podczas spotkań wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.

Spotkania odbędą się w trzech lokalizacjach:


Olsztyn:

Termin: 27 czerwca 2018 r.

Miejsce: Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91a, sala 122,
Czas: 11:00 - 14:00.

Zgłoszenia: przyjmowane są do 25.06.2018 r. na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.
 

Białystok:

Termin: 29 czerwca 2018 r.

Miejsce: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, sala Transferowania

Czas: 14:00 - 16:00

Zgłoszenia: przyjmowane do 27.06.2018 r. na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

 

Lublin: - spotkanie lokalne zostało odwołane, w zamian przedsiębiorcy będą umawiani na spotkania indywidualne

Zgłoszenia: przyjmowane na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania - Białystok
Formularz zgłoszeniowy do pobrania - Olsztyn


Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Dokumenty aplikacyjne do projektu "Design to dobre dla MŚP" znajdziecie Państwo pod linkiem: http://wpwim.pl/aplikuj_37.html

Dokumenty aplikacyjne można składać do 30.08.2018r (rekrutacja przedłużona).