CZŁONKOWIE

Małgorzata Płoska

Prezes Stowarzyszenia

Gosia Płoska

Pomysłodawca inicjatywy założenia Stowarzyszenia. Były pracownik m.in. Warmińsko - Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,  Klastra Mazurskie Okna. Absolwentka ekonomii, zarządzania innowacją. Na co dzień pracuje na rzecz przedsiębiorstw. Mama Julka i Amelki,  uwielbia podróże, muzykę na żywo oraz Warmię i Mazury. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty z mozaiki z odzysku.

 

Magdalena Statucka

Vice- Prezes Stowarzyszenia

Magda Statucka

Pracuje na rzecz wzrostu innowacyjności w regionie Warmii i Mazur, w chili obecnej w Olsztyńskim Parku Naukowo - Technologicznym. Dla niej Warmia i Mazury to prawdziwy cud natury ;-), nie zamieni na nic innego ;-) 

 

Alina Awiżeń

Sekretarz Stowarzyszenia 

Alina Awiżeń

Kobieta o wielu twarzach: projektantka odzieży i akcesoriów, stylistka, socjolożka, specjalistka z dziedziny analizy trendów, adminka naszej strony internetowej i profili społecznościowych. Lubi aktywnie spędzać czas, szczególnie biegać i podróżować. Związana ze Stowarzyszeniem od 2013 r.

 

Tomasz Statucki

Tomasz Statucki

Specjalista w branży turystycznej od strony zawodowej i hobbistycznej :-) Każdą wolną chwilę spędza na wyprawach rowerowych poznając bezdroża okolic Olsztyna. Zapalony majsterkowicz. Mąż Pani Vice Prezes ;-)

 

Marta Belkiewicz

Marta Belkiewicz

Zawodowo związana z Regionalną Rozgłośnią Polskiego Radia w Olsztynie, gdzie zajmuje się merytorycznym przygotowaniem materiałów publicystycznych i informacyjnych. Współpracuje też z Programem Pierwszym Polskiego Radia i Informacyjną Agencją Radiową. W pracy i życiu prywatnym kieruje się zasadą, "kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" (Heraklit z Efezu). 

 

Agata Wojciechowska -Grygo

 

Architektka, od 2010r. prowadzi w Olsztynie własną pracownię projektową pod nazwą Studio Format. Specjalizuje się w projektach rewitalizacji i dokumentacji obiektów zabytkowych, a także kontynuacją i asocjacją budowlanej tradycji regionu oraz inicjatywami społecznymi związanymi z ich propagowaniem.

 

Joanna Piotrowska

 

Historyk sztuki, pracownik Narodowego Instytutu Dziedzictwa, Oddział Terenowy w Olsztynie. Dziedzictwo kulturowe regionu stanowi zarówno przedmiot pracy jak i zainteresowań. Jest wielbicielką Tolkiena.

 

Marta Świniarska

Marta Świniarska

Architekt krajobrazu z wykształcenia, architekt wnętrz /na własnym podwórku/ z zamiłowania, a zawodowo - asystent architekta. Lubi podróże z aparatem w ręku, fanka plażowej piłki siatkowej w męskim wydaniu. 

 

Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

Koordynator projektu budowy Techno Parku w Ełku, członek stowarzyszania Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce oraz Europejskiej Unii Kobiet. Ciągle poszukująca i odkrywająca nowe inspiracje w życiu.

 

Artur Wojciechowski

Artur Wojciechowski

Dyrektor Biura Klastra Mazurskie Okna, Współwłaściciel firmy Ardatel oraz pracownik Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Interesuje się szczególnie innowacjami oraz powiązaniami kooperacyjnymi.

 

Andrzej Wesołowski

Andrzej Wesołowski

Wykładowca na Uniwersytecie Warmińsko -Mazurskim, prezes Klastra Mazurskie Okna, właściciel firmy IKA - zabezpieczenia antywłamaniowe. Nigdy nie przestaje poszukiwać, w planach ma następne inicjatywy. Lubi się szkolić i podróżować.

 

Anna Wiśniewska  

Anna Wiśniewska

Jest mamą dwóch zakręconych dziewczynek, żoną fajnego męża,  a w wolnych chwilach uwielbia mieć zajęte myśli i ręce.

 

Paweł Lulewicz

Paweł Lulewicz

Dyrektor Elbląskiego Parku Technologicznego. Fascynują go przedsiębiorstwa, które tworzą i produkują innowacyjne produkty oraz usługi.

 

Aleksandra Gajewska

Ola Gajewska

Na co dzień zajmuje się promocją gospodarczą jednostek samorządu terytorialnego oraz obsługą inwestorów zagranicznych. Po godzinach oddaje się swoim pasjom tj. podróżom w nieznane, koncertom w otwartej przestrzeni i malarstwu eksperymentując ze sztuką nowoczesną.