Szkolenie pt. „Negocjacje w biznesie międzynarodowym”,

Data:
Szkolenie pt. „Negocjacje w biznesie międzynarodowym”,

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza Państwa na szkolenie pt. „Negocjacje w biznesie międzynarodowym”, które odbędzie się dnia 20 stycznia 2016 roku w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie.

Jeśli chcą Państwo poznać praktyczne narzędzia skutecznego negocjowania z kontrahentami, triki i techniki negocjacyjne, a także sprawdzić swoją wiedzę z zakresu negocjacji podczas warsztatu połączonego z grą negocjacyjną, to szkolenie skierowane jest właśnie do Państwa!

Szkolenie poprowadzi Pan Paweł Gołembiewski – praktykujący negocjacje już od 2000 roku, przygotowując zarządy firm do profesjonalnych negocjacji, podpisywania umów i kontraktów. W I kwartale 2015 roku dzięki skutecznym negocjacjom zaoszczędził dla swoich klientów 476 tysięcy złotych. Jednocześnie trener reprezentacji Polski do Mistrzostw Świata w ramach Turnieju Negocjacyjnego WNR.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie firmy z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionych oraz własnoręcznie podpisanych formularzy zgłoszeniowych na adres mailowy: p.kaczmarczyk@wmarr.pl lub een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 15 stycznia 2016 roku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W załączeniu znajduje się program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt Enterprise Europe Network finansowany jest przez Komisję Europejską oraz budżet państwa.