DESIGN DLA MEBLARSTWA

Data:
DESIGN DLA MEBLARSTWA

Rusza ogólnopolski projekt Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, projektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych, w ramach pilotażu wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Regionalnego „Grant na design”. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której w wyniku konkursu powierzono realizację projektu w ramach konkursu.

Celem projektu jest rozwój polskich firm meblarskich z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy jeszcze nie współpracowali z profesjonalnymi projektantami, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo. W przedsięwzięciu może wziąć udział 10 firm z branży meblarskiej.

W związku z realizacją projektu odbędą się 3 rekrutacyjne spotkania lokalne celem zachęcenia przedsiębiorstw do innowacyjnego rozwoju poprzez design. Podczas spotkań wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.

Spotkania odbędą się w lokalizacjach:


Olsztyn:

Termin: 27 czerwca 2018 r.

Miejsce: Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 91a, sala 122,
Czas: 11:00 - 14:00.

Zgłoszenia: przyjmowane są do 25.06.2018 r. na adresy: een@wmarr.olsztyn.pl lub designtodobre@wpwim.pl , telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

Partnerzy spotkania: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie.


Białystok:

Termin: 29 czerwca 2018 r.

Miejsce: zostanie podane wkrótce

Czas: 10:00 - 13:00

Zgłoszenia: przyjmowane na adres: designtodobre@wpwim.pl, telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

Partnerzy spotkania: Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

 

Lublin - spotkanie lokalne zostało odwołane, w zamian będą umawiane z przedsiębiorcami spotkania indywidualne

Zgłoszenia: przyjmowane do 20.07.2018 r. na adres: designtodobre@wpwim.pl lub citt@pollub.pl , telefon kontaktowy: + 48 735 389 215.

Partnerzy: Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej, Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur.

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, oraz ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem http://wpwim.pl/design-to-dobre-dla-msp_36.html .Formularz zgłoszeniowy do pobrania - Białystok
Formularz zgłoszeniowy do pobrania - Olsztyn

 PARTNERZY PROJEKTU:
logo - wmarr    
COIE2      wpwim-logo3                    
Logo politechnika Lubelska      Logo-NET-PL       Lubelsak Fundacja Rozwoju

 

Centrum Transferu technologii w lublinie   białostocki park naukowo-technologiczny

podlaska fundacja rozwoju regionalnegoPATRONI MEDIALNI PROJEKTU:


Patron medialny Polskie Radio Olsztyn - logo         logo radia lublin        
Polskie Radio Białystok Design To dobre dla MŚP

logo gazeta wyborcza - patronat medialny